Blog geri dön
Kızlık Zarı Dikiminin Garantisi Var mıdır

Kızlık Zarı Dikiminin Garantisi Var Mıdır?

Kızlık zarı dikimi, kalıcı kızlık zarı dikimi ve geçici kızlık zarı dikimi olmak üzere iki şekilde yapılabilir. Kadınlar tarafından en sık tercih edilen yöntem kalıcı kızlık zarı dikimidir. Bu işlemlerin ikisinin de garanti olabilmesi için iyi bir doktor seçimi ve işlem sonrası süreçte doktor kontrolü şarttır. Kızlık zarı dikimi sonrasında gerçekleşen doktor kontrolleri ile kızlık zarının sağlamlığı kontrol edilir. Böylece kişinin yaşayabileceği olumsuzluklar önlenmiş olur.

Kızlık Zarı Dikiminden Sonra İlişkide Kanama Olur Mu?

Kızlık zarı dikimi özen isteyen bir işlemdir. Bu işlem sırasında zarın onarımı detaylı bir şekilde yapılmalıdır. Daha sonrasında ise zarın yırtılınca kanayacağından emin olmak için doktor kontrolleri yapılmalıdır. Bu kontroller sırasında kızlık zarının iyileştiğinden ve yırtılınca kanayacağından emin olunabilir. Geçici kızlık zarı dikiminde kanamanın gerçekleşebilmesi için ilişkinin doktorun önerdiği süre aralığında gerçekleşmesi gerekir. Aksi taktirde kanama görülmeyebilir.

Kızlık Zarı Dikimi Kesin Sonuç Verir Mi?

İyi bir doktor seçimi ile kızlık zarı dikimi kesin sonuç verebilir. Bu süreçte dikim sürecinin hastaya özel olarak, özenli bir şekilde yürütülmesi gerekir. Yine dikim işleminden sonra hasta; tam iyileşmenin sağlanabilmesi için doktor tavsiyelerine uymalıdır. Kızlık zarı dikiminden sonra doktor kontrolleri aksatılmamalıdır. Konu üzerine hassasiyeti olan kişilere, özellikle düğün öncesinde mutlaka doktor kontrolü yaptırmaları önerilir.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları Antalya

Kızlık zarı vajina girişinin birkaç milimetre içerisinde bulunan hassas yapıdır. Tıp dilinde hymen olarak bilinen bu yapının asıl görevi vajinayı dış tehditlere karşı korur. Ancak bazı kültürlerde kızlık zarına farklı anlamlar yüklenir. Bu da kızlık zarı zarar gören kadınların çeşitli tıbbi uygulamalara başvurmasına sebep olur. Kızlık Zarı Muayenesi ile kızlık zarının zarar görüp görmediği kesin olarak tespit edilebilir. Zarar görmüş, bozulmuş veya yırtılmış olan kızlık zarları, Kızlık Zarı Dikimi ile onarılabilir. Bu işlemlerin hiçbiri başka kişilerle veya kurumlarla paylaşılmaz. Hastanın mahremiyetine önem verilir. Konu hakkında detaylı bilgi için sitemizde bulunan diğer yazıları inceleyebilirsiniz. Antalya kızlık zarı dikimi fiyatları işlemin kapsamına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Antalya kızlık zarı dikimi ücreti hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında uzman isimlerden olan Op. Dr. Mehmet Bekir Şen’den randevu alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Blog geri dön
Call Now Button