Genital Estetik Antalya

  Vajina kadınlar için çok önemli bir organdır. Vajinanın yalnızca sağlıklı olması değil estetik açıdan güzel, toplu ve sıkı bir görünüme sahip olması da birçok kadının arzu ettiği bir durumdur. Aksi takdirde bazı kadınlar vajinalarının görünümü sebebi ile özgüven problemleri yaşayabilmektedir. Bu problemler elbette çiftlerin cinsel hayatlarını da olumsuz etkilemektedir. Dünyada her yıl yüz binlerce kadın; sıkı, estetik açıdan oldukça çekici ve dar bir vajinaya sahip olabilmek için genital bölge estetiği yaptırmaktadır. Antalya genital estetik operasyonları hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir, Genital Estetik Antalya alanında uzman isimlerden olan Op. Dr. Mehmet Bekir Şen’den randevu alabilirsiniz.

  Genital Estetik Nedir?

  Genital Estetik AntalyaGenital estetik Antalya, vajinayı meydana getiren dokuların ve vajina çevresinin; estetik açıdan kusursuz, toplu ve uyumlu bir görünüm kazanabilmesi için yapılan operasyonların tümüdür. Bu operasyonlar sayesinde vajina iç ve dış dudakları genital bölge ile uyumlu, kibar ve çekici bir görünüm kazanabilir. Vajinadaki renk değişimleri ve kararmalar giderilebilir. Vajina daraltılabilir, vajinayı meydana getiren dokulardaki fazla deriler alınarak çok daha sıkı, genç ve simetrik bir vajina görünümü elde edilebilir. Bunlara ek olarak kadınların cinsel birlikteliklerden aldıkları hazzı arttırabilmek için vajinada bulunan özel noktalar daha büyük ve belirgin hale getirilebilir. Böylece yalnızca vajinanın estetik değeri değil her iki çiftin de cinsel birlikteliklerden aldığı keyif de arttırılmış olur. Tüm bu kazanımlar sebebi ile genital bölge estetikleri, dünyada en sık uygulanan estetik operasyonlar arasında yer almaktadır.

  Genital Estetik Antalya Neden Yapılır?

  Vajina her organ gibi zaman içerisinde yıpranabilir. Vajinayı meydana getiren dokular sarkabilir, genişleyebilir. Bununla birlikte vajinada doğuştan veya sonradan kazanılan şekil bozuklukları, yapısal bozukluklar yer alıyor olabilir. Tüm bunlar kadınların vajina görünümlerini beğenmemelerine ve cinsellikten uzaklaşmalarına yol açabilir. Yalnızca bu bile oldukça sağlıksız bir durumken, buna bağlı olarak bazı çiftler arasında anlaşmazlıklar meydana gelebilir. Bazı ilişkiler maalesef saydığımız sebepler neticesinde zarar görebilirler. Genital estetikler, tüm bu olumsuzlukları önlemek; vajinaya estetik açıdan son derece çekici ve kusursuz bir görünüm kazandırmak için yapılır.

  Genital Estetik Antalya Nasıl Yapılır?

  Genital bölge estetikleri, yapılacak olan operasyonun amacına göre farklı şekillerde gerçekleşebilirler:

  Vajinoplasti Nedir ve Nasıl Yapılır?

  Vajinoplasti operasyonu, en sık tercih edilen genital estetik uygulamalarından biridir. Vajinoplasti ameliyatı, vajinanın daraltılması; gevşeyen ve yıpranan vajina dokularının onarılması için uygulanan bir işlemdir. Bu sayede vajinayı meydana getiren dokular toparlanır, birbirleri ile uyumlu ve estetik açıdan güzel bir vajina görünümü elde edilir. Vajinoplasti genel anestezi altında gerçekleşen bir operasyondur. Operasyon sırasında çeşitli cerrahi uygulamalar ile vajinaya, daha önce bahsettiğimiz görünüm kazandırılır.

  Labioplasti Nedir ve Nasıl Yapılır?

  Labioplasti, vajina dudaklarının çeşitli estetik ölçütler ve hasta talepleri doğrultusunda şekillendirilmesi işlemidir. Labioplasti ile birlikte vajina dudaklarındaki sarkmalar ve şekil bozuklukları giderilebilir. Böylece vajina ve vajina dudakları daha estetik ve çekici bir görünüme sahip olur. Labioplasti genel anestezi altında yapılan bir işlemdir. Operasyon sırasında çeşitli özel cerrahi kesiler ve dikişler yardımı ile vajina dudakları adeta baştan kurgulanır. Böylece vajina dudakları küçük, sıkı, uyumlu ve sarkma bulunmayan bir görünüme sahip olur.

  Vajina Beyazlatma Nedir ve Nasıl Yapılır?

  Vajina beyazlatma; vajinada zaman içerisinde meydana gelen kararmaların ve renk değişimlerinin giderilebilmesi için yapılan uygulamadır. Vajinanın renk dengesi, vajinanın estetik görünümü için çok önemlidir. Bu da vajina beyazlatma uygulamasını vazgeçilmez bir işlem kılar. Vajina beyazlatma işlemi, günümüzde vajina beyazlatma kremleri, lazer işlemleri ve radyofrekans dalgaları gibi özel uygulamalarla yapılabilmektedir.

  G Noktası Büyütme Nedir ve Nasıl Yapılır?

  G noktası büyütme, kadınların vajina içerisinde bulunan ve cinsel birlikteliklerden alınan hazzı sağlayan G Noktası’nın büyütülmesi ve belirginleştirilmesidir. Bu operasyon sayesinde cinsel birliktelikler kadınlar için çok daha keyifli bir hale gelir. Kadınların orgazma ulaşmasını kolaylaştırdığı için her yıl binlerce kadın tarafından tercih edilmektedir. Orgazm aşısı olarak da bilinen g noktası büyütme işlemi, özel enjeksiyon uygulamaları ile yapılır. 

  O Noktası Büyütme Nedir ve Nasıl Yapılır?

  O noktası büyütme, vajinada yer alan ve cinsel hazzı etkileyen noktalardan biri olan O Noktası’nın büyütülmesi ve belirginleştirilmesi işlemidir. PRP isimli özel uygulama ile yapılan bu işlemden sonra kadınlar çok daha kolay orgazm olabilmektedir. O-Shot ismi ile de bilinen bir işlemdir

  Antalya Genital Estetik Fiyatları 2024

  Genital estetik operasyonları sayesinde kadınlar; çok daha çekici ve estetik açıdan kusursuz vajinalara sahip olabilirler. Bu operasyonlar yalnızca vajinanın görünümünü değil cinsel birlikteliklerden alınan hazzı da etkiler. Cinsel ilişkiler her iki çift için de eskiden olduğundan daha keyifli bir hale gelir. Bu operasyonlar kişiye özel olarak planlanırlar, dolayısıyla genital estetik fiyatları kişiden kişiye değişebilir. Antalya genital estetik fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir, Genital Estetik alanında uzman isimlerden olan Op. Dr. Mehmet Bekir Şen’den randevu alabilirsiniz.


  Call Now Button