G Noktası Büyütme Antalya

  Vajinanın bazı bölgelerinde cinsel uyarılmayı sağlayan sinir hücresi kümeleri bulunur. Bu sinir hücreleri kümeleri arasında G noktası olarak bilinen bölge de yer almaktadır. G noktasının bir süre sürekli olarak uyarılması ile kadınlar orgazma ulaşabilirler. Ancak vajinanın ortalama olarak 5 santimetre içerisinde bulunan bu nokta, çoğu kişide belirgin bir yapıya sahip değildir. Bu yüzden uyarılması zordur. Günümüzde G-Shot olarak da bilinen G noktası büyütme operasyonu ile bu bölgeyi büyütüp belirginleştirmek mümkündür. Böylece kadınlar cinsel birlikteliklerden çok daha fazla haz alabilir, eskisinden daha kolay bir şekilde orgazma ulaşabilirler. G noktası büyütme işlemi bu sebepten oldukça tercih edilen bir uygulamadır. Antalya g noktası büyütme işlemi ve diğer konular hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir, Genital Estetik alanında uzman isimlerden olan Op. Dr. Mehmet Bekir Şen’den randevu alabilirsiniz.

   

  G Noktası Nedir?

  G noktası, vajinanın 3 ila 8 santimetre içerisinde bulunan ve kadınların cinsel ilişkilerden aldığı hazzı etkileyen bir sinir kümesidir. Bu bölge sinir ağı ve kılcal damarlar açısından oldukça zengindir. Yani bu bölgenin uyarılması ile kadınlar cinsel haz duyabilirler. Ortalama olarak 1 santimetrelik çapa sahip olan bu çıkıntı, vajinanın içerisinde kaldığı için bulunması zordur. Küçük olması da bulunmasını zorlaştıran bir diğer faktördür.

  G Noktası Büyütme Nedir?

  Böylece bu bölge kolayca uyarılabilir hale gelir. Kadınların cinsel birlikteliklerden aldığı haz artar.

  G Noktası Neden Büyütülür?

  G noktası, vajinanın 5 ila 8 santimetre içerisinde yer alır. Genelde küçük bir yapıya sahip olduğu için uyarılması çok zordur. Ancak düzgün bir şekilde uyarıldığı takdirde kadınları çok kolay bir şekilde orgazma ulaştırabilmekte, tatmin olmalarını sağlayabilmektedir. Bu sebepten bazı kadınlar G noktalarını büyütmek ve belirginleştirmek isterler. Böylece cinsel birliktelikler sırasında G noktası kolayca uyarılabilir hale gelir.

  G Noktası Büyütme Nasıl Yapılır?

  G noktası büyütme, hasta için özel olarak planlanan bir genital estetik uygulamasıdır. Bu operasyon kadınların cinsellikten aldığı hazzı arttırmak için yapılır. Operasyonun kapsamı ve şekli de hastaya özel olarak planlanır.

  G noktası büyütme işleminde, vücut dokuları ile uyumlu hyaluronik asit veya yağ kullanılabilir. Bu maddeler enjektör ile G noktasına uygulanır. Bu dolgu uygulaması sayesinde G noktası daha büyük ve belirgin bir yapıya bürünür. G noktası büyütme işlemi lokal anestezi altında gerçekleşmektedir. Dolayısı ile hastalar herhangi bir ağrı hissi duymazlar.

  G Noktası Büyütme İşlemi Kaç Saat Sürer?

  G noktası büyütme işlemi oldukça hızlı bir uygulamadır. Çoğu zaman tüm işlemler 15 dakikada bitmektedir. Hem bu kadar hızlı hem de kolay bir işlem olması açısından ülkemizde ve dünyada oldukça sık tercih edilen bir işlemdir. G noktası büyütme işlemi sayesinde hastalar dakikalar içerisinde cinsel yaşamlarını daha renkli ve keyifli bir hale getirebilirler.

  G Noktası Büyütme Sonrasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

  G noktası büyütme sonrasında hastalar günlük yaşamlarına dönebilirler. Bu işlem hızlı olduğu kadar konforludur da. İşlem sırasında cerrahi kesiler veya dikişler kullanılmaz. G-Shot olarak da bilinen bu işlem sonrasında cinsel birliktelikleri kısıtlamaya gerek yoktur. Yani hastalar aynı gün içerisinde bile isterlerse cinsel ilişkide bulunabilirler. G noktası büyütme sonrasında doktorunuz, sizi işlem sonrası süreçler hakkında detaylı olarak bilgilendirecektir.

  G Noktası Büyütme Fiyatları – G Shot Fiyatları Antalya

  Bazı toplumlarda kadınların cinsel birlikteliklerden aldığı hazlar hiç umursanmaz veya ikinci plana atılır. Bu da kadınların cinsellikten soğumalarına veya cinsel birlikteliklerden sıkılmalarına yol açabilir. Ancak cinsellikten keyif almak erkeklerin olduğu kadar kadınların da hakkıdır. Günümüzde kadınların cinsellikten aldığı hazzı arttırabilmek için yapılan birtakım uygulamalar vardır. Bu uygulamalar sayesinde, uyarıldıkları takdirde kadınları orgazma ulaştıran sinir bölgeleri büyütülür ve belirginleştirir. Böylece kadınlar daha kolay bir şekilde cinsel doyuma ulaşabilirler.

  G noktası büyütme işlemi, doktor tarafından hastaya özel olarak planlanan süreçler içerir. Bu yüzden G noktası büyütme fiyatları 2024 kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

  Antalya G noktası büyütme fiyatları ve benzer konular hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir, Genital Estetik alanında uzman isimlerden olan Op. Dr. Mehmet Bekir Şen’den randevu alabilirsiniz.


  Call Now Button