O Noktası Büyütme Antalya

  Vajina içinde ve dışında, kadınların cinsel birlikteliklerden aldıkları hazzı etkileyen birçok bölge vardır. Bu bölgeler kılcal damarlar ve sinir hücreleri bakımından oldukça zengindir. Yani belirli bir süre uyarıldıklarında kadınları cinsel doyuma ulaştırabilirler. Bu bölgeler zaman içerisinde zorlu doğum ve ilerleyen yaş gibi faktörlerden yıpranabilirler. Eski hassasiyetlerini kaybettiklerinde kadınların orgazma ulaşmaları da zorlaşır. Dolayısı ile cinsel birlikteliklerden daha az haz alırlar. Bu durum birçok kadının verimsiz bir cinsel yaşamı olmasına, cinsel birlikteliklerden kaçınmalarına ve bazı durumlarda partnerleriyle tartışmalarına sebep olmaktadır.

  Orgazm aşısı olarak da bilinen o noktası büyütme işlemi, vajinada yer alan cinsel haz noktalarının canlandırılması, bu bölgelerdeki hassasiyetin arttırılması için yapılır. Böylece hastalar sağlıklı ve keyifli bir cinsel yaşama kavuşabilirler.

  O noktası büyütme hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir, Genital Estetik alanında uzman isimlerden olan Op. Dr. Mehmet Bekir Şen’den randevu alabilirsiniz.

  O Noktası Nedir?

  O noktası, vajinada bulunan ve cinsel hazzın oluşmasına yol açan bölgelere verilen isimdir. Bu bölge G noktasının aksine tek bir yerle sınırlı değildir. Vajinanın birçok bölgesi kadınların cinsellikten haz almasından sorumlu olabilir. Tüm bu bölgeler genel olarak O noktası olarak isimlendirilir.

  O Noktası Büyütme Nedir?

  O noktası büyütme, vajinada yer alan ve uyarıldıkları takdirde kadınların cinsel haz duymasına sebep olan noktaların hassaslaştırılması için yapılan uygulamadır. O noktası olarak ifade edilen bölgeler, zaman içerisinde birçok farklı faktöre bağlı olarak yıpranabilirler. Yıpranan O noktaları, orgazm aşısı olarak da bilinen PRP uygulaması ile onarılabilir. Böylece gençleşen, büyüyen ve hassaslaşan O noktaları, uyarıldıklarında kadınları çok daha hızlı bir şekilde orgazma ulaştırabilirler.

  PRP Uygulaması Nedir?

  PRP uygulaması, hastanın kendi kanında yer alan ve iyileştirici etkileri olan platelet hücrelerinin konsantre bir hale getirilerek doku onarımı için kullanıldığı uygulamadır. Bu uygulama, hastadan alınan kanla gerçekleşir. Hastadan alınan kan farklı uygulamalardan geçer ve bu uygulamaların sonunda Platelet Rich Plasma adı verilen sıvı elde edilir. Bu sıvı iyileştirici hücreler bakımından oldukça zengindir. Enjekte edildiği bölgenin canlanmasına; yıpranan dokuların yenilenmelerine ve gelişmelerine sebep olur.

  O Noktası Büyütme (Orgazm Aşısı) Nasıl Yapılır?

  O noktası büyütme işlemi doktor tarafından hastaya özel olarak planlanır. Bu planlama aşamasında orgazm aşısının hangi bölgelere uygulanacağına karar verilir. Daha sonra ise hastadan bir miktar kan alınır. Bu kan laboratuvar ortamında onarıcı hücreler bakımından zengin bir hale getirilir. Böylece enjekte edildikleri yerde doku onarımını hızlandırabilirler.

  Bu sıvı elde edildikten sonra daha önce doktor tarafından belirlenmiş olan özel noktalara enjekte edilir. Bu noktalar zaman içerisinde yenilenir ve olduklarından daha hassas bir yapıya kavuşurlar. Böylelikle kadınlar, çok kolay bir şekilde uyarılabilir ve orgazma normalden daha hızlı ulaşabilirler.

  Bu işlem G noktası büyütme işleminden farklı olarak tek bir noktaya değil, birçok noktaya uygulanabilir. Ayrıca bu işlem sırasında hastanın kendi kanından elde edilen onarıcı hücreler kullanılır. G noktası büyütme sırasında, insan vücudunda da doğal olarak bulunan ancak dışarıdan tedarik edilen dolgu malzemeleri kullanılır. O noktası büyütme işlemi, PRP uygulaması hazır olduktan sonra dakikalar içerisinde bitmektedir. Bu yönüyle oldukça kolay, ağrısız ve konforlu bir uygulamadır.

  O Noktası Büyütme İşlemi Sonrası İyileşme Süreci Nasıldır?

  O shot olarak da bilinen o noktası büyütme işlemi oldukça hızlı bir uygulamadır. Uygulama bittikten sonra hastalar günlük yaşamlarına geri dönebilirler. Sosyal yaşamlarına hiçbir sorun olmadan devam edebilirler. O noktası büyütme işleminden sonra hedef bölgelerde hızlı bir hücre ve doku onarımı süreci başlar. Sadece günler içerisinde bu uygulamanın etkileri hasta tarafından fark edilir hale gelir.

  Antalya O Noktası Büyütme Fiyatları 2024

  Cinsel haz, erkekler için olduğu kadar kadınlar için de oldukça önemlidir. Vajinada yer alan cinsel haz noktaları birçok sebebe bağlı olarak yıpranabilir ve hassasiyetlerini kaybedebilirler. Bu da cinsel birlikteliklerden haz almamaya veya cinsel birliktelik sırasında kuruluk gibi problemlere yol açabilir. O noktası büyütme işlemi ile bu gibi problemler ortadan kaldırılabilmektedir. Orgazm aşısı ismiyle de bilinen bu işlem; enjeksiyonun hangi bölgelere yapılacağı gibi konular açısından hastaya özel olarak planlanır. Bu yüzden o noktası büyütme fiyatları 2024 kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

  Antalya orgazm aşısı fiyatları ve diğer konular hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir, Genital Estetik alanında uzman isimlerden olan Op. Dr. Mehmet Bekir Şen’den randevu alabilirsiniz.


  Call Now Button