Antalya Vajina Beyazlatma 

  Vajinanın görünümü, birbirinden farklı birçok faktörden etkilenmektedir. Estetik açıdan çekici bir vajina görünümünün sağlanabilmesi için tüm bu faktörleri gözden geçirmek gerekir. Bu faktörlerden biri ise vajina ve çevresinin renk dengesidir. Vajina ve çevresi; zaman içeresinde lazer epilasyon, doğumlar ve daha birçok faktöre bağlı olarak kararabilir. Dokular arasında bulunan renk dengesi bozulabilir. Bu da vajinanın hastalar tarafından arzu edilmeyen bir görüntüye kavuşmasına yol açar. Bazı hastalar genital bölge kararması gibi durumlara bağlı olarak özgüven problemleri çekebilir. Hatta cinsel yaşamları bile bu durumdan olumsuz etkilenebilir.

  Günümüzde vajina beyazlatma işlemi olarak bilinen uygulama sayesinde tüm bu sorunları gidermek mümkündür. Bu işlem vajina ve vajina çevresinin renk dengesini kurmak, vajinaya doğal, beyaz bir görünüm kazandırmak için yapılır. Böylece kadınlar, arzu ettikleri genital bölge görünümüne kolay bir uygulama ile kavuşabilirler.

  Vajina beyazlatma işlemi hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir, Genital Estetik alanında uzman isimlerden olan Op. Dr. Mehmet Bekir Şen’den randevu alabilirsiniz.

  Vajina Beyazlatma Nedir?

  Vajina beyazlatma; vajina, vajina çevresi ve kasıkları kapsayan bölgedeki kararmayı gidermek için yapılan işlemdir. Bu işlem sayesinde genital bölgenin renk dengesi oturtulur, vajinaya canlı, doğal ve pembemsi bir görünüm kazandırılır.

  Son dönemlerde yaşanan teknolojik gelişmeler, genital bölge estetiklerinin çok daha kolay ve başarılı bir şekilde gerçekleşmesinin önünü açmıştır. Genital bölge beyazlatma işleminde kullanılan uygulamalar da son derece modern ve gelişmiştir.

  Vajina Beyazlatma Kimlere Yapılabilir?

  Vajina beyazlatma işlemi, 18 yaşından büyük olan yani reşit olan her kadına uygulanabilir. Bu işlem için herhangi bir sınırlandırma yoktur. Hastalar talep ettikleri takdirde vajinalarında ve vajinalarının çevresinde yer alan kararmalardan kurtulabilirler. Ciltleri ile uyumlu, canlı ve parlak bir vajina görünümüne kavuşabilirler.

  Genital Bölge Kararması Neden Olur?

  İlerleyen yaşla birlikte tüm dokularda belirli miktarda bir yıpranma gözlenir. Yaşın ilerlemesine ek olarak hormon düzensizliği gibi faktörler de genital bölgenin kararmasına ve bu bölgedeki renk dengesinin bozulmasına yol açabilir. Bunlar dışında genital bölgenin kararmasına sebep olabilen birçok faktör vardır. Mesela ağda ve lazer epilasyon gibi uygulamalar, genital bölgenin güneşe maruz kalması, doğum kontrol hapı kullanılması da vajina kararmasına yol açabilen etmenlerdir.

  Genital Bölge Kararması Erkekleri Rahatsız Eder Mi?

  Genital bölgede meydana gelen kararma kadınları ettiği kadar partnerlerini de rahatsız edebilir. Ancak elbette bu kesin bir olgu değildir. Kadınlar başkalarının beğenmesi için değil, yalnızca kendilerini memnun etmek için de vajinalarını beyazlatmak isteyebilirler. Bu gayet doğal ve makul bir istektir.

  Vajina Beyazlatma Nasıl Yapılır?

  Vajina beyazlatma işlemi detaylı ve özenli bir planlama süreci içerir. Bu süreçte hastanın ten rengi, genital bölgedeki renk dengesi ve daha birçok faktör değerlendirilir. Hastanın talepleri de göz önünde bulundurularak vajinanın hangi renk tonuna kavuşturulacağına karar verilir. Yine işlem sırasında hangi yöntemin kullanılacağı da çoğu zaman hastaya bırakılır.

  Vajina beyazlatma işlemi radyofrekans, krem ve lazer uygulamaları gibi birçok yöntemle yapılabilmektedir. Bu işlemlerin tamamı güvenilir ve çeşitli kurumlar tarafından onaylanmış olan uygulamalardır.

  Kısa bir sürede gerçekleştirilen bu uygulamalar ile vajina genç, parlak ve canlı bir renge kavuşur. Vajina ve çevresinde yer alan dokuların renk dengesi başarı ile oturtulur.

  Vajina Beyazlatma İşlemi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  Vajina beyazlatma işleminden hemen sonra hastalar günlük yaşamlarına dönebilirler. Bu işlem sırasında herhangi bir cerrahi kesi veya dikiş uygulanmaz. Genital bölge beyazlatma uygulamaları oldukça konforlu ve hızlı işlemlerdir. İşlemden sonra cinsel birliktelikler için özel bir süre belirlenmez. Ancak lazer ve radyofrekans işlemlerinden sonra cilt bir miktar hassaslaşabilmektedir. Bu yüzden cinsel birliktelikten önce birkaç gün cildin kendisini toparlaması ve kazandırılan rengin oturması beklenmelidir.

  Vajina Beyazlatma Fiyatları Antalya

  Genital bölge zaman içerisinde birçok farklı sebepten kararabilir. Bu doğal bir süreç olmakla birlikte bazı kadınlar bu durumdan hoşnut olmayabilirler. Estetik açıdan bu görünümü beğenmeyebilir ve vajinalarını beyazlatmak isteyebilirler. Vajina beyazlatma işlemi ile yalnızca vajina beyazlatılmaz. Buna ek olarak vajinanın çevre dokularla olan renk dengesi de ayarlanır. Böylece canlı ve genç bir görünümün yanı sıra uyumlu da olan görünüm meydana gelir. Vajina beyazlatma işlemi kişiye özel yürütülen detaylı bir planlama süreci içerir. Bu yüzden vajina beyazlatma fiyatları 2023 kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

  Antalya genital bölge beyazlatma fiyatları ve diğer konular hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir, Genital Estetik alanında uzman isimlerden olan Op. Dr. Mehmet Bekir Şen’den randevu alabilirsiniz.


  Call Now Button